نمایش از 22 مهر 1394 بازدید: 1015
پرینت

مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت برگزار شد


به گذارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت مراسم جشن معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت  با حضور معاونان دانشگاه ، ، کارکنان و اعضای هیأت علمی و دانشجویان جدیدالورود  در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم  عبدارحمان افضلیان ریاست دانشگاه ضمن تبریک سال جدید تحصیلی به دانشجویان جدیدالورود گفت: دانشجویان باید علاوه بر تحصیل علم، تهذیب نفس را نیز به منظور رشد، بالندگی و شکوفایی علمی، عملی و اخلاقی خود سرلوحه کارها قرار دهند.

 

وی دانشجویان را مدیران، متخصصان و کارشناسان آینده‌ساز کشور دانست و گفت: دانشجو موفق کسی است که از تمام ابعاد و فضاهای دانشگاه استفاده کند تا در پایان تحصیلات به یک نیروی متخصص، متعهد، توانمند، عالم، کارآمد و پاسخگو به جامعه تبدیل شود.

 

افضلیان  با اشاره به گذشت 31سال از تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی که با کمک یک میلیون تومانی حضرت امام خمینی (ره) تأسیس شد آنرا بعنوان  یکی از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی بیان کرد و یادآورشد:این دانشگاه که در ابتدای آغاز کار خود با مشکلات زیادی روبرو بود  ولی به برکت انقلاب وهمت مسولان تا به حال بیش از چهار میلیون دانش آموخته وپژوهشگر در مقاطع مختلف تحویل جامعه داده است  وهزاران نفر به طور مستقیم به عنوان هیأت علمی وکارمند در آن استخدام شدند وبار سنگنی از دوش دولت برداشته شد

 

  افضلیان با اشاره به رشته های آموزشی تخصصی دانشگاه گفت: در حال حاضر  دانشگاه در47کد رشته در مقطع کاردانی وکارشناسی  دانشجو می پذیرد  وبا توجه پذیرش 39نفر از اساتید هأت علمی این واحد در مقطع دکتری  12 کد رشته در مقطع کارشناسی ارشد  12 به تصویب ب رسید .

 

 در این مراسم  برخی از مسئولان دانشگاه  ضمن ارائه برنامه های خود مقدم دانشجویان جدید را به این واحد دانشگاهی تبریک گفتند .

 

 در پایان این مراسم گروه های مختلف هنری برنامه های متنوع وشادی را به اجرا گذاشتند

 

 

 


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت می باشد|:.